Sidebar Window


TopicsLinks« | Home | »

The Bowling E-Pistels vs Candy Girls

By Steven | november 21, 2007

Het was een koude, regenachtige dinsdagavond in Amsterdam. De mensen kwamen bibberend en nat Bowling- en Partycentrum Knijn binnenhuppelen. Gelukkig was de sfeer binnen heel anders: binnen was het warm, droog en gezellig. Alles was weer zoals gebruikelijk: een gezellig en sportief avondje bowlen, daar verheugde iedereen zich de hele week op. Ja ja, werkelijk alles was weer als vanouds: want zoals gewoonlijk kwam Steven weer eens te laat (*ehem*).

We waren die avond aanwezig met ‘Voorsie’ (a.k.a. Diego), ‘the Don’ (a.k.a. Donovan) en ‘die Rooie’ (a.k.a. Steven). Onze tegenstanders: the Candy Girls. Iedereen was strijdklaar, de wedstrijd kon beginnen. Ons team begon, op Steven na, zeer ondermaats. Vooral van ‘the Don’ waren we meer gewend, maar gelukkig pakten we wel onze punten. Ook de tweede game verliep matigjes, vooral omdat we hierin ook kostbare punten verloren. We hielden de moed echter hoog, want we stonden nog voor. Vanaf de derde game gebeurde het, ons team kwam keihard terug. Voorsie knalde strike na strike, en vooral Donovan had een winning streak. Donovan gooiden over z’n laatste twee games 211 gemiddeld!

Al met al hebben we die avond met 15-3 gewonnen, een zeer productieve avond dus.

Onze series:
Donovan: 728
Diego: 701
Steven: 769

Topics: Huisleague Knijn Bowling | No Comments »

Comments

You must be logged in to post a comment.